Ekipi kombetar pritet me entuziazem
nga Administrator   E martë, 13 Tetor 2015 11:00   Shtyp

kombetare-1024x683Ekipi yne kombetar eshte kthyer dje nga Armenia dhe eshte pritur nga nje numer i madh tifozesh. Ne aeroportin Nene Tereza, Shqiperia eshte pritur nga kreu i qeverise Shqiptare dhe nga nje numer i madh tifozesh. Me pas atmosfera e festimeve eshte spostuar ne sheshin Nene Tereza ku me shume se sa 15 mije tifoze kane brohoritur dhe pershendetur ato qe bene te mundur kete kualifikim historik.

 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide