Lorik Cana: Punonjësit e stadjumit na goditen
nga Albaniassocer   E martë, 14 Tetor 2014 23:20   Shtyp

lorik cana kombetareKapiteni i kombetares shqiptar Lorik Cana,deklaroi per mediat se gjate momentit kur po i drejtoheshin dhomave jane goditur nga stjuardet e stadjumit.Pasi jane demtuar Xhaka dhe Curri Cana i ka deklaruar zyrtareve te UEFA-s se gjendja psiqike e lojtareve shqipetare nuk ishte optimale per te vazhduar ndeshjen.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide