Live nga Beogradi:Nderpritet ndeshja
nga Albaniassocer   E martë, 14 Tetor 2014 21:06   Shtyp

flamuri ne beogradRreth minutes 43 eshte nderprere ndeshja midis Serbise dhe Shqiperise.Shashkat dhe tymueset fillun qe rreth minutes 35.Po ne minuten 43 arrine ne fushen e lojes nje dron(mini helikopter) me nje flamur shqiptar me te shkruaren autokton.Ne nje moment dy lojtar serbe tentuan te shqyenin flamurin shqiptar dhe reaguan lojtaret shqiptar aty filloi nje perleshje me hyrjen ne fushe edhe te disa tifozeve.Ne ate moment albitri nderpret ndeshjen.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide