De Biasi:Danimarka shfrytezoi lodhjen tone
nga Albaniassocer   E shtunë, 11 Tetor 2014 22:30   Shtyp

De-Biasi serioJam i kenaqur pergjysme per kete ndeshje.Jemi te zhgenjyer sepse mund te fitonim por na ndeshkuan ne fund.Mund edhe te humbisnim por do te ishte nje mekat sepse ne beme nje ndeshje shume te mire.Jam i kenaqur me djemte sepse bene nje ndeshje shume te mire edhe nga taktike.Nuk arritem te shkonim 2-0 dhe na ndeshkuan ne fund.I lejuma shume pak raste Danimarkes.Mos te harrojme qe po luajme kunder ekipeve te medha dhe kemi bere pike.Vrapuam shume dhe ato shfrytezuan lodhjen tone.Ky grup eshte shume i forte dhe do te doja nje grup tjeter ndoshta ate te Italise.Serbia eshte ekipi me i mire teknikisht dhe lozin ne ekipe te medha.Te shohim se qfare do bejme ne atje.Nese mund te kisha mundesi do te vazhdoja me ato 11 lojtar qe fillova por ndryshimmet ishin te detyruara nga lodhja.Nese do isha Olse do te isha i merzitur qe barazova me Shqiperine.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide