Shpallet lista anti Malte
nga Albaniassocer   E shtunë, 01 Mars 2014 23:01   Shtyp

Kombetarja-para-ndeshjes

Risija kryesore e kesaj liste eshte Taulant Xhaka.

Rikthehen,Hyka,Memushaj dhe Kapllani,mungojne

Salihi dhe Ujkani i cili ka zgjedhur Kosoven.

1)Etrit Berisha

2)Orges Shehi

3) Ansi Agolli

4) Lorik Cana

5) Emir Lenjani

6) Andi Lila

7) Mergim Mavraj

8) Jahmir Hyka

9) Taulant Xhaka

10) Amir Abrashi

11) Migjen Basha

12) Ergys Kace

13) Ledian Memushaj

14) Odise Roshi

15) Emiljano Vila

16) Alban Meha

17) Edmond Kapllani

18) Valdet Rama

19) Armando Sadiku

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide