Ne fokus/ Tifozet e Skenderbeut shtrojne darken e fundvitit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 26 Dhjetor 2013 11:38   Shtyp

ujqerit e debores“Ujqerit e Debores” kane menduar te jene te vecante deri ne fund te vitit. Nje feste e organizuar per te gjithe tifozet korcar do te jete mundesia me e mire per daten 30 dhjetor. Tifozet e Skenderbeut do te mblidhen ne strofullen e tyre, ku do te kene mundesi te shijojne nje banket falas, te shtruar nga grupimi i “Ujqerve”. Ftesa ka qene publike per te gjithe tifozet korcar qe pritet te marrin pjese ne kete feste te madhe qe do te zhvillohet tek “Fun Club Skenderbeu”. Banketi nis prej ores 19:00 ne daten 30 janar dhe atmosfera mendohet te jete e ngjashme me ate te diteve kur skuadra luan ne stadium.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide