Legjionaret/ Dopiete e Alban Mehes ne Gjermani
nga AlbaniaSoccer   E diel, 08 Dhjetor 2013 15:52   Shtyp

alban mehaAlban Meha eshte shqiptari i rradhes qe shenon ne fundjaven sportive. Paderborni ka fituar ne transferte me rezultatin e pergjithshem 2-4 dhe dy nga golat e skuadres se tij i ka realizuar mesfushori shqiptar Alban Meha. Ai ka hapur serine e golave duke shenuar i pari dhe me pas e ka mbyllur po vete duke shenuar edhe golin e katert. Per te ishin dy golat e pare ne kete kampionat ndaj dhe Meha i ka shijuar vertete shume.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide