Suedi/ Milani pas shqiptarit Valmir Berisha
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 27 Nentor 2013 23:47   Shtyp

valmir berishaValmir Berisha, njesoj si dhe Adnand Januzaj po cmendin gjithe Europen. Djaloshi 17-vjeçar qe shkelqeu ne Boterorin U-17 me perfaqesuesen e Suedise, duke shenuar 7 gola ne po kaq ndeshje synohet nga Milani. Berisha ka konfirmuar kete lajm nepermjet menaxherit te tij ne Suedi por edhe vete ka treguar dicka te tille. "Klubet qe kane shfaqur me shume interes per mua jane Ajaks, Milan, Liverpool, Sunderland, Totenham dhe Celtic. Kam oferta nga Anglia, Italia, Spanja, Gjermania Rusia dhe Holanda. Ekzistojne shume opsione, por une do te shkoj ne nje klub qe ka nevoje per sulmues dhe ku une te kem mundesi te tregoj te gjithe potencialin tim”, ka thene djaloshi i talentuar qe per momentin nuk ka marre nje ftese nga Shqiperia qe duket se ka harruar te bej ate qe detyrohet me talentet qe luajne neper bote.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide