Legjionaret/ Shenon dhe asiston Sadiku ne fitore
nga AlbaniaSoccer   E diel, 24 Nentor 2013 21:59   Shtyp

armando sadikuSulmuesi shqiptar, Armando Sadiku ka shenua golin e pare per skuadren e tij Lugano ne fitoren 3-1 ne fushen e Chiasso. Sadiku shenoi qe ne minuten e 12-te te takimit dhe ne pjesen e dyte asistoi ne golin e dyte te shenuar nga R.Silva. Ky ishte goli i gjashte per sulmuesin shqiptar ne Challenge League. Sulmuesi shqiptar luajti si titullar gjate gjithe takimit i cili u dominua nga Lugano

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide