Ukraine/ Odesa fiton "derbin" e Shqiptareve
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 23 Nentor 2013 22:42   Shtyp

bakaj vangjeliOdesa ka fituar si mysafire takimin me Vorksla ne Poltava. I vetmi shqiptar i aktivizuar ne kete takim ishte mbrojtesi Armend Dallku, i cili luajti si titullar gjate gjithe lojes dhe u ndeshkua me karton te verdhe ne minuten e 67-te. As Vangjeli dhe as Bakaj nuk ishin as ne stol terezervave per Odesen qe me kete fitore u ngjit ne vendin e dyte me 35 pike pas 17 ndeshjeve duke kaluar Metalist qe ka dy ndeshje me pak.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide