Ne fokus/ Dilaver Duka ne prove te Atletiko Madrid
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 20 Nentor 2013 23:21   Shtyp

dilaver dukaaaaaDilaver Duka do te zhvilloje nje prove tek skuadra e Atletiko Madrid. Lajmi behet i ditur nga “Chicago-fire.com”. Mesfushori shqiptar qe luan ne SHBA tek skuadra e Chicago Crew pritet te bej hapin e madh te karrieres per tu rikthyer serish ne Europe. Gjigandet spanjoll i kane dhene nje mundesi per te provuar veten per nje jave. Duka ka luajtur per 31 ndeshje tek skuadra e Chicagos dhe ka shenuar 4 gola. Ai pritet te qendroje per dy jave ne Spanje per tu akomoduar ne Madrid dhe zhvilluar me pas nje prove 7 ditore tek skuadra e Atletikos. Per shqiptarin kjo do te jete nje mundesi e arte.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide