Legjionaret/ Demtohet Sorrentino, Ujkani titullar
nga AlbaniaSoccer   E martë, 19 Nentor 2013 22:01   Shtyp

sajmir ujkaniSajmir Ujkani do te rikthehet titullar. Rastesia e ka bere qe Sorrentino te demtohet dhe portieri shqiptar te rimarre vendin qe humbi sezonin e kaluar. Lajmi bëhet i ditur nga mediat italiane, si dhe gjen konfirmim nga portieri i Palermos, Stefano Sorrentino. Ne ndeshjen me Rexhinen ai pesoi nje demtim muscular dhe tani i duhet te mbylle para kohe pjesen e pare te sezonit. Per Ujkanin kjo eshte nje mundesi e arte per te bindur trajnerin dhe te gjithe ata qe e ndjekin qe ne janar te vleje me teper dhe nese do te jete ne skuader te gjej nje ekip me te mire per te luajtur rregullisht. Ujkani prej muajsh ishte harruar ne stol dhe kjo e beri qe te humbiste kombetaren e De Biazit.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide