Legjionaret/ Janari nxjerr Ujkanin ne merkato
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 18 Nentor 2013 23:22   Shtyp

sajmir ujkaniSaimir Ujkani po kalon nje moment te veshtire ne karriere.Palermo e ka mbajtur ne skuader portierin shqiptar por per te nuk ka patur vend ne formacion. Ujkani ka humbur shume nga forma e pak viteve me pare dhe duke mos luajtur asnje minute tani ka humbur zyrtarisht edhe skuadren kombetare. De Biazi e ka harruar jo pa qellim ne ndeshjen miqesore me Bjellorusine por kur e ka telefonuar per te folur me te, i ka kerkuar te nxitoj per te gjetur nje skuader. Janari pritet te nxjerre ne treg portierin 25 vjecar. Disa skuadra italiane te Serise B jane te gatshme ta marrin per ti ofruar nje vend titullari. Burime prane Saimirit per “albaniasoccer.com” kane treguar kete dialog qe ai ka bere me Xhani De Biazin para ndeshjes miqesore qe Shqiperia barazoi me Bjellorusine ne Antalia.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide