Ne fokus/ Januzaj pozon me te dashuren?!
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 18 Nentor 2013 22:17   Shtyp

januzaj me te dashurenNje foto e Adnan Januzaj dhe e nje vajze misterioze ka bere te gjithe te merren me te. Futbollisti shqiptar edhe pse i perket nje moshe mjaft te vogel ka pozuar me nje vajze bjonde mjaft simpatike. Foto eshte publikuar ne mediat sociale dhe ka marre shume komente nga fansat e Januzaj. Nuk dihet se cfare e ka futbollisti 18 vjecar vajzen simpatike me te cilen ka pozuar dhe kjo i ka bere te gjithe ata qe merren me thashetheme sportive te aludojne me faktin se eshte e dashura e tij.

komente