Kombetarja/ Mavraj mungon ne miqesore
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 11 Nentor 2013 22:53   Shtyp

mergim mavrajMergim Mavraj nuk do te jete i gatshem per miqesoren me Bjellorusine. Mbrojtesi ka gjurin te demtuar dhe ka kerkuar leje nga De Biazi per te mos udhetuar ne Turqi. Tekniku e ka mirekuptuar dhe nuk ka dashur ta demtoj mbrojtesin. Mavraj do te bej disa dite pushim per te rimarre veten e me pas do te kthehet ne fushe. Ne vend te tij ne formacion De Biazi mund te testoj nje nga alternativat qe ka per mbrojtjen.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide