Legjionaret/ Bekim Bala shenon ne Poloni
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 04 Nentor 2013 23:37   Shtyp

bekim balaBekim Bala ka shenuar nje tjeter gol per skuadren e Jagellonias. Bomberi shkodran ka zhbllokuar rezultatin e ndeshjes ne minuten e 56’ por skuadra e tij nuk ka mundur te administroj avantazhin. Jagellonia eshte permbysur dhe eshte mundur me rezultatin 2-1 por per Balen e rendesishme eshte qe shenoi. Shkodrani ka realizuar pese gola dhe eshte nje nga emrat me potencial ne listen e golashenuesve.

komente