Zyrtare/ Shqiperia gjen Bjellorusine si kundershar per miqesoren e nentorit
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 30 Tetor 2013 23:12   Shtyp

Foto nga ndeshja Shqipëri-Bjellorusi mars 2011FSHF ka bere zyrtare emrin e kundershtarit per Shqiperine ne ndeshjen e nentorit. Kuqezinjte do te luajne ne Antalia ne daten 15 nentor kunder Bjellorusise. Kjo ndeshje do te zhvillohet ne oren 18:00 dhe do te vleje per Xhani De Biazin dhe skuadren e tij si nje test per edicionin e ri dhe planet per te ardhmen. Pas disa bisedimeve me homologet bjellorus, FSHF ka gjetur nje marreveshje zyrtare.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide