Ne fokus/ Arrestohet nje tifoz kuqezi per flamurin e UCK-se
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 30 Tetor 2013 20:33   Shtyp

TkzNe ndeshjen Shqiperi-Greqi per femra, eshte arrestuar nje tifoz kuqezi. Policia e ka pare si te jashteligjshem flamurin e UCK-se qe tifozi mbante ne duar dhe pasi ka dashur tja marre e ka shoqeruar ne komisariat. Tifozet kuqezi kane lene stadiumin Niko Dovana ne shenje proteste. Me vone, tifozi i ndaluar eshte liruar nga policia.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide