Legjionaret/ Tjeter gol i Gjasules ne Bullgari per Liteksin
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Tetor 2013 20:55   Shtyp

Jürgen GjasulaJurgen Gjasula ka shenuar nje gol te rendesishem per skuadren e Liteksit. Shqiptari qe luan per skuadren bullgare se bashku me Armando Vajushin kane lene shenje ne nje tjeter ndeshje te fituar qe i mban ata ne krye te klasifikimit ne Bullgari. Per Gjasulen, kjo rrjete ishte e katerta sezonale ne nje vit qe po shkon per mrekulli si per te ashtu dhe per shkodranin qe luan ne sulm. Liteks Lovech ka fituar ne transferten e Neftohimik me rezultatin 0-2.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide