Legjionaret/ Agolli shenon per Karabakun
nga AlbaniaSoccer   E premte, 04 Tetor 2013 20:05   Shtyp

Ansi AgolliAnsi Agolli ka shenuar per skuadren e Karabakut ne fitoren e rradhes ne kampioant. Mesfushori i Kombetares Shqiptare eshte nje nga lojtaret me te rendesishem tek ekipi I tij dhe titullar i padiskutueshem bashke me Admir Telin. Agolli ka realizuar golin e pare te takimit 3-0 te fituar nga Karabak ne shtepi me skuadren e FK BAKU-s.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide