Legjionaret/ Kapllani shenon per FSV Frankfurt
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 14 Shtator 2013 22:17   Shtyp

kapllaniEdmond Kapllani ka shenuar serish per skuadren e tij FSV Frankfurt ne Bundesligen e II. Megjithate, humbja nuk eshte shmangur dhe goli i sulmuesit shqiptar eshte zhvleresuar. St Pauli doli i fituar ne kete ndeshje ndersa Kapllani realizoi golin e vetem per skuadren e tij dhe te katertin personal ne kete sezon. Kapllani e ka nisur mjaft mire vitin me Frankfurtin ndersa shqiptari tjeter qe luan aty Odise Roshi nuk eshte aktivizuar asnje minut dhe tani po kalon nje moment negativ.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide