Kombetarja/ Mberrin ne Tirane delegacioni kuqezi
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 11 Shtator 2013 21:59   Shtyp

Kombetarja-para-ndeshjesPas disa oreve pritje, nervave te ngritura dhe lodhjes nga rruga ka mberritur ne Tirane delegacioni kuqezi. Skuadra, trajneri dhe drejtuesit kane zbritur te paret e pas tyre dhe personalitete te sportit dhe tifoze. Rreth 140 persona kane qene ne Islande dhe jane kthyer te merzitur pas humbjes dhe te acaruar pas pritjes skandaloze ne Reikjavik per disa ore. Lojtaret do te pushojne ne shtepite e tyre dhe ne hotele. Te merkuren dhe te enjten do te marrin rrugen drejt skuadrave ku luajne.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide