Kombetarja/ FSHF harron Adnan Januzajn
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 04 Shtator 2013 15:09   Shtyp

adnan-januzajXhani De Biazi ka grumbulluar 28 futbolliste per dy ndeshjet e rradhes ndaj Sllovenise dhe Islandes. Ne liste mungon emri i Adnan Januzaj. FSHF nuk e ka ftuar edhe pse ne muajt e fundit te gjithe flasin vetem per te. 18 vjecari i shume talentuar nuk ka vendosur ende nese do te luaj per Shqiperine apo Belgjiken, nderkohe qe sperjashtohet mundesia per te marre nje ftese nga Turqia apo dhe Anglia. Megjithate, e pashpjegueshme ne kete mes eshte heshjta e FSHF, pasi megjithe padeshiren e Januzaj per te vendosur, talenti i Manchester United duhet ftuar, per te mos u kujtuar vone si me yje te tjere qe nuk moren kurre ftese e zgjodhen kombetare te tjera.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide