Legjionaret/ Lece oferte Erjon Bogdanit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Shtator 2013 23:18   Shtyp

erjon bogdaniEdhe pse ka perfunduar zyrtarisht merkato verore, skuadra e Leces i ka bere nje oferte konkrete Erjon Bogdanit. Sulmuesi shqiptar eshte pa skuader dhe mund te regjistrohet per te luajtur dhe nje vit tjeter ne Itali. Skuadra e Leces i jep mundesine bomberit shqiptar te aktivizohet jo ne nivele te larta,  por ne Lega Pro. 36 vjecari ka marre te marten nje oferte ne dore, dhe pritet qe shume shpjet te marre nje vendim.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide