Kombetarja/ I fundit vjen Dallku
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Shtator 2013 22:32   Shtyp

armend dallkuMe ne fund ne Durres ka mberritur Armend Dallku. Mbrojtesi ishte i vetmi lojtar qe mungonte ne listen e lojtareve te therritur nga De Biazi qe nuk kishte mberritur ne kampingun kuqezi. Te marten, ai eshte bashkuar me shoket e skuadres dhe ka nisur stervitjen me ta. Mungon i skualifikuar ndaj Sllovenise por do te jete i gatshem ndaj Islandes. De Biazi e vlereson profesionalizmin  e Dallkut, dhe jo ne pak ndeshje i ka besuar atij krahun e djathte te mbrojtjes. Kete takim ndaj Sllovenise pritet ta zevendesoje Andi Lila.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide