Legjionaret/ Sampdoria kerkon Saimir Ujkanin
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 19 Gusht 2013 23:01   Shtyp

ujkani suedi shqiperi berg goli 2Mediat italiane kane raportuar nje lajm qe pritet te konkretizohet shume shpejt. Samir Ujkani mund të rikthehet shumë shpejt në Serinë A, me bluzën e Sampdorias, që po kërkon me urgjencë një portier pas largimit të Romeros te Monako, në kampionatin francez. Në fakt lista e portierëve për të zënë vendin e argjentinasit, që u transferua në principatë në formën e huazimit, është e gjatë. Megjithate portieri shqiptar ka shancet e tij dhe mund te transferohet tek Sampdoria qe ka nevoje urgjente per nje portier.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide