Ne fokus/ Masa te rrepta sigurie per diten e ndeshjes
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 05 Qershor 2013 22:23   Shtyp
police_ne_stadiumPolicia e Tiranes ka bere te ditur planin e masave per diten e ndeshjes. Disa nga rruget kryesore prane stadiumit kombetar Qemal Stafa do te mbyllen dhe nuk do te lejohet kalimi i makinave. Njesoj do te ndodhi edhe me bulevardin Deshmoret e Kombit. Gjithashtu te gjithe tifozet qe do te futen ne stadium me pare do ti nenshtrohen nje kontrolli te imtesishem per te parandaluar futjen e sendeve te forta ne stadium, fishekzjarreve, mesazheve me karakter te ndaluar dhe te flamujve me shkopinj
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide