Kombetarja/ Nis terhjeqja e biletave per Shqiperi-Islande
nga AlbaniaSoccer   E martë, 09 Tetor 2012 19:38   Shtyp

bileta_per_ndeshjePer t’iu pergjigjur interesimit  per ndeshjen me Islanden ne Tirane me daten 12.10.2012 ora 19.00 ne kuader te Eliminatoreve te Kampionatit Boteror Brazil 2014 sot ka nisur shitja e biletave per ne stadiumin Kombetar Qemal Stafa.

Te interesuarit e shumte te cilet duan te asitojne ne  mbremjen  interesante Shqiperi-Islande  drejt nje fitore te mundshme te kuqezinjve tane kane mundesi te pajisen me bileten hyrese ne 70  pika ne te gjithe Shqiperine.

Keshtu pervec pikave te njohura ne Tirane dhe prane stadiumit, ne te gjitha qendrat  Western Union ne ne Tirane, Durres, Kavaje, Fier, Vlore, Korce, Berat, Shkoder dhe Lezhe do te jete mundesia e terheqjes se biletave per te gjitha tribunat e stadiumit kombetar.

Mbeshtetesit nga Kosova do ta gjejne kete sherbim ne kryeqytetin Prishtine.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide