Futsal U-21 Miqesore / France-Shqiperi 3-1
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 07 Dhjetor 2011 06:08   Shtyp
futbol_golSkuadra e kombetares se Shqiperise U-21 ne futbollin e salles, ka zhvilluar mbreme takimin e pare miqesor me homologen Franceze ne krahinen Temple-sur-Lot. Takimi u luajt ne oren 20.00 lokale ne sallen e sporteve Omnisport dhe u fitua nga ekipi Francez me rezultatin 3-1.

Takimi tjeter do te luhet sot ne mbremje ne oren 19.00 lokale ne Bordo

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide