EURO 2012/ Gjyqtar grek per France-Shqiperi
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 05 Tetor 2011 15:51   Shtyp

gjyqtarNje treshe gjyqtaresh nga Greqia do te drejtojne ndeshjen mes Frances dhe Shqiperise. Ky takim do te luhet diten e premte ne oren 21:00.
Gjyqtari kryesor eshte Mihalis Kukaulaqis. Albitri grek eshte i datelindjes 25 qershor 1975 dhe eshte gjyqtar i FIFA-s qe nga viti 2008. Kombetares shqiptare me albitrat grek nuk i ka shkuar shume mbare. Kujtojme miqesoren e muajit shkurt ne Tirane Shqiperi-Slloveni. Albitri kryesor ate ndeshje i mohoi nje penallti te paster kombetares sone.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide