EURO 2012/ Shqiperi-France, formacionet zyrtare
nga AlbaniaSoccer   E premte, 02 Shtator 2011 19:37   Shtyp

Altin_LALA_1Kapiteni Lala nuk do te jete titular dhe ne vend te tij do te aktivizohet Bulku. Ndryshim tjeter eshte dhe rikthimi i Currit ne mesfushe.

Formacionet zyrtare:

Shqiperia: Ujkani, Vangjeli, Dallku, Cana, Teli, Bulku, Skela, Curri, Agolli, Salihi, Bogdani

Franca: Lloris, Evra, Abidal, Kaboul, Reveillere, M’Vila, Nasri, Diarra, Ribery, Malouda, Benzema

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide