EURO 2012/ Armend Dallku: Franca nuk eshte vetem Ribery
nga AlbaniaSoccer   E martë, 30 Gusht 2011 19:55   Shtyp

armend_dallkuMbrojtesi i kombetares Shqipetare Armend Dallku shprehet optimiste per ndeshjen me gjelat qe do te luhet ne daten 2-Shtator. Ne konferencen per shtype ai deklaroi se :

“Franca eshte nje ekip shume i mire dhe nuk duhet te fokusohemi vetem te Ribery pasi ne perberjen e saj ndodhen shume lojtrare cilesore. Ne do te japim me te miren tone ne fushen e lojes e shpresojme te arrijme nje rezultat sa me te mire”, perfundoi dekalraten e tij Dallku.

Klevis Bejkolli

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide