Austri/ "Cmendet" Salihi, pese gola ne Kupe
nga AlbaniaSoccer   E diel, 07 Gusht 2011 06:00   Shtyp
hamdi_salihi_rapidHamdi Salihi ka bere te cmendet e gjithe Austria duke shenuar pese gola ne takimin qe u luajt sot. Rapidi i Vjenes ka fituar sot ne Kupe me skuaden e Lask Linzes (Am) me nje rezultat te thelle ku merite kryesore ka patur bomberi shkodran. Salihi ka shenuar pese nga shtate golat e fitores ndersa dy te tjerat i shenoi Gartler. Sulmuesi kombetares sone i dha nje mesazh domethenes trajnerit te tij qe nuk e ka preferuar si titullar ne ndeshjet e para ne kampionat. Pese golat e Salihit kane bere sot nje jehone te madhe ne shtypin dhe mediat austriake.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide