Prezantohet Ervin Skela tek TuS Koblenz
nga Klevis Bejkolli   E shtunë, 17 Tetor 2009 17:02   Shtyp

ervin_skela_prezantimi_koblenzTë premtën në ora 12:00 në “Media Salle” në praninë e 20-të reporterëve dhe gazetarëve është bërë prezantimi i mefushorit shqiptar Ervin Skela. Prezantimin e lojtarit më të ri organizator të skuadrës e ka bërë vetë trajneri Uwe Rapolder. Në stërvitjen e parë që Skela ka kryer me skuadrën kanë qenë të pranishëm mbi 150-të tifozë. Fantazisti Shqiptar do të mbajë fanellën me numrin 28-të.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide