Kombetarja/ Neser ne mesdite behet nisja per ne Argjentine
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 16 Qershor 2011 20:05   Shtyp

kombetatja_zbret_autobuzLojtaret e ekipit kombetare do te jene neser ne oren 11:45 ne aeroportin e Rinasit “Nene Tereza”, per te bere nisjen drejt Argjentines se larget. Lojtaret jane lene te lire dhe nuk jane grumbulluar duke kaluar naten prane familjeve te tyre. Nje organizim shume i dobet i kesaj miqesore nga ana e FSHF-se, arsyet e te ciles nuk dihen. Nese do te kishim kerkuar ne kete miqesore luksi duhet te paguanim minimalisht 2-milione euro per tu perballur me Mesin & CO. E kur na vjen mundesia per tu perballur me nje superfuqi boterore te futbollit nuk dime ta shfrytezojme, por me te gjitha gjasat kjo miqesore do te kthehet ne nje miqesore turpi per ekipin tone kombetare.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide