Sergio Batista: Shqiperia, nje test ideal per ne
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 18 Maj 2011 04:45   Shtyp
albania_against_hungaryTrajneri i kombetares se superyjeve se Argjentines Serxhio Batista theksoi per mediat se: "Miqesorja qe ne do te zhvillojme me ekipin modest te Shqiperise do te jete nje ndeshje idale per ne. Ata pozicionohen ne vendin e 50 te renditjes boterore te Fifa-s dhe kjo ndeshje do te jete nje test i mire dhe i rendesishem per lojtaret e mi para fillimit te kampionatit te kontinentit tone". Kjo ndeshje do te zhvillohet ne stadiumin Municipial te River Plate me daten 20 Qershor dhe pritet te jete miqesorja e fundit per vendasit perpara fillimit te Kupes se Amerikes.

Skerdilaid Sulozeqi
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide