Kombetarja/ Argjentine-Shqiperi nje miqesore endrrash me 20 Qershor
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 16 Maj 2011 18:48   Shtyp
Kombetarja-e-ShqiperiseMund te duket nje enderr por eshte e vertete.Besojeni ,Shqiperia do te zhvilloje nje ndeshje miqesore  kunder Argjentines se Lionel Messit ne 20 Qershor.Lajmi eshte konfirmuar nga Federata  Shqipetare dhe ajo Argjentinase.Ndeshja  do te luhet ne stadiumin legjendar te skuadres River Plajt

Pirro Nika
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide