Ekskluzive/ Sali Berisha: Qeveria do te shperbleje ekipin kombetar
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Mars 2011 13:45   Shtyp
sali_berishaSali Berisha, kryeministri i Shqiperise, deklaroi sot ne mbledhjen e Keshillit Kombetar te Partise Demokratike se qeveria qe ai drejton do te shperbleje Kombetaren Shqiptare te futbollit per fitoren e djeshme ndaj Bjellorusisë me rezultatin 1-0 dhe arritjen e nje rekordi ku ne pese takime grumbullojne tete pike. Ai eshte shprehur teksualisht me keto fjale:“Qeveria qe une drejtoj ka vendosur te shperbleje ekipin kombetar per fitoren e arritur. Kjo ishte performanca me e mire dhe parqaqitja me dinjitoze e Shqipërise ne keto dhjete vite futboll”.- deklaroi Berisha.

Besi Donati
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide