Kombetarja/ Bjellorusia mberrin ne Tirane
nga AlbaniaSoccer   E premte, 25 Mars 2011 16:17   Shtyp
bjellorusiaNeser ne mbremje do  te luhet ndeshja e shume pritur Shqiperi - Bjellorusi. Kombetarja jone ka disa dite qe po behet gati  per kete takim te rendesishem, por edhe miqte po ashtu. Sot paradite ne ambientet e aeroportit "Nene Tereza" ka mberritur kombetarja Bjelloruse se bashku me stafin e saj. Vec ketyre se bashku me ekipin po edhe ne nje avion me pas kane mberritur pothuajse 300 tifoze bjelloruse. Kjo ndeshje eshte parashikuar si  shume e veshtire dhe decizive per ecurine e te dyja skuadrave ndaj dhe te dyja tifozerite perkatese po  bejne punet e tyre, ata jane gjithnje ne mbeshtetje te ekipit te zemres.

Besi Donati

komente