Kombetarja/ Klodian Duro: Per fitore, te gjithe duhet te japim maksimumin
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 24 Mars 2011 00:44   Shtyp
klodian__duroFantazisti i kombetares tone dhe i Lask Linzit ne Austri ritheksoi perballjen e veshtire me Bjellorusine: "Kemi perballe nje ekip te forte si Bjellorusia dhe ne te gjithe duhet te bejme me te miren ne fushe per te bere te mundur fitoren e shumepritur dhe me shume vlere. Kjo fitore do te thote shume per ne. Une besoj shume tek forca e lojtareve qe ka ne perberje kombetarja",perfundoi deklaraten elbasanasi Duro.

Andis Shoshi
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide