Kombetarja/ Josip Kuzhe vezhgon talentet e Tiranes dhe Beses
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 16 Mars 2011 20:45   Shtyp
josip_kuzhe1Gjate ndeshjes se kupes,  Tirana - Besa ne stadiumin kombetar "Qemal Stafa" ishte i pranishem edhe trajneri i kuqezinjve Josip Kuzhe. Ai e ndoqi me vemendje kete takim me arsyen e vetme per te vezhguar talentet e reja te kombetares. Dallohej qarte se ai kishte nje interesim te madh per Airel Shtinin e Beses, Jahmir Hyken, Andi  Lilen, Gilman Liken dhe disa te tjere te ekipi  i Tiranes. Kuzhe e ka bere kete vezhgim  sepse mendon per me tej per kombetaren tone. Ai  mendon  te fusi  ne ekip  disa elemente te rinj te cilet do ti vijne me se miri  ne ndihme ekipit tone kombetar.

Besi Donati

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide