Josip Kuzhe: Duhet te fitojme, Skela do te rikthehet!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 08 Shkurt 2011 23:21   Shtyp
josip_kuzhe124 ore para sfides me Sllovenine trajneri i kombetares tone Josip Kuzhe u shpreh se "Eshte obligim per ne qe ta fitojme ndeshjen me Sllovenine pasi vjen sfida tjeter shume e rendesishme me Bjellorusine per eleminatoret e Europianit ku ne duhet te shkojme me moral shume te larte,por gjithashtu jam i kenaqur me kondicionin fizik te lojtareve,por dhe per Skelen i cili pavaresisht se vendosi te luaj ne kategorine e 5 Gjermane do te rikthehet per ndeshjen e rradhes per eliminatoret" theksoi Kuzhe.

Skerdilaid Sulozeqi
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide