Miqesore / Trajneret, me objektiv per rezultat pozitiv
nga AlbaniaSoccer   E premte, 04 Shkurt 2011 12:48   Shtyp
albania_against_hungaryMe 9 shkurt kombetarja jone do te "perplase briret" me kombetaren Sllovene ne Tirane ne stadiumin kombetar "Qemal Stafa" ne nje miqesore por teper te vlefshme si per trajnerin tone Josip Kuzhe por edhe per trajnerin e miqeve Matiazh Kek.Tekniku i miqeve shpreson qe ta shfrytezoje miqesoren me Shqiperine per te pare gjendjen e 21-es se vet,por edhe per te eleminuar ato gabime qe ai pa nga te tijet ne ndeshjen e fundit zyrtare me Gjeorgjine.Ai u shpreh se,"synojme te marrim nje rezultat pozitiv i cili do te krijonte nje atmosfere te kendshme para rinisjes se eleminatoreve te euro 2012". Por dhe tekniku jone Kuzhe eshte shprehur se "kjo eshte nje mundesi shume e mire per mua per te pare kondicionin fizik te lojtareve,dhe jam i bindur se do te marrim nje rezultat pozitiv".

Skerdilaid Sulozeqi
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide