Dorian Bylykbashi: Edhe guri ne veshka me duhej!
nga Klevis Bejkolli   E mërkurë, 30 Shtator 2009 13:52   Shtyp

dorian_bylykbashiDorian Bylykbashi i cili nuk u aktivizua ne ndehjen e fundit te cilen, Krivbas e humbi ne shtepi 0-1 ka pas disa shqtesime shendetesore te cilat po i kalon me sukses.

“Kam patur disa shqetesime ne veshka dhe u konstatua nga doktorat pas analizave qe kisha masë me gurreza u shpreh Dorian Bylykbashi per Albaniasoccer.com

“Menjehere u morren masat e duhura dhe une vajta ne spital, ku u krye edhe bombardimi me lazer",  vazhdoi mesfushori shqiptar i cili pritet te jete gati pas 10 ditesh.

“Goditjen e kreva disa dite me pare dhe kam dale ne stervitje. Shpresoj qe shume shpejt te rrifilloj ri aktivizimin"  u shpreh kapiteni Krivbas, i cili mendon se skuadra i ka potencialet per te mos rene nga kategoria

“Eshte e vertete qe jemi ne vend te fundit dhe kemi vetem nje pike, por ka akoma kampionat. Ne i kemi potencialin e duhur ne skuader dhe mendoj se do e kalojme me sukses kete gjendje turbulluese", perfundoi prononcimin e tij per Albaniasoccer.com ,  Dorian Bylykbashi

 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide