Kombetarja/ Kuzhe ben gati formacionin anti-Maqedoni
nga AlbaniaSoccer   E martë, 16 Nentor 2010 23:28   Shtyp

Kombetarja-e-ShqiperiseNje dite para ndeshjes miqesore me Maqedonine, trajneri Josip Kuzhe ka bere gati formacionin qe do te luaj nga minuta e pare. Kuqezinjte nuk do te kene shume ndryshime nga ndeshjet e fundit pasi kroati ka preferuar te luaj fillimisht me titullaret e me pas te hedhe ne fushe disa nga te rinjte te cilet ai ka ndermend ti testoje ne kete ndeshje. Ndeshja mes Shqiperise dhe Maqedonise do te zhvillohet neser pasdite ne stadiumin Skenderbeu ne qytetin e Korces, ne oren 18:00.

Formacioni i mundshem 4-2-3-1

Ujkani

Lila Dallku Teli Vangjeli

Bulku, Lala

Muzaka, Duro, Agolli

Salihi

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide