Miqesorja/ Maqedonia ne Korce me rezervat
nga AlbaniaSoccer   E diel, 14 Nentor 2010 00:32   Shtyp

Mirsad_Jonuz2Shqiperia do te luaj te merkuren ne Korce nje ndeshje miqesore perballe Maqedonise. Fqinjet tane kane zgjedhur te mos grumbullojne lojtaret me te mire por te marrin disa futbolliste te rinj e te tjere qe nuk kane gjetur hapsirat e nevojshme me pare. Trajneri I perfaqesueses maqedonaseMirsad Jonuz, ka bere te ditur se ndeshja qe do te luhet ne Kor├že do te shfrytezohet si nje test per disa futbolliste te rinj dhe per ata lojtare qe nuk kane pasur shume hapesira ne skuader. Ndryshe nga Shqiperia qe ka grumbulluar thuajse te gjithe lojtaret me te mire, duke perjashtuar Bogdanin qe ka kerkuar te qendroje pushim ne kete ndeshje. Miqesorja mes Shqiperise dhe Maqedonise do te luhet te merkuren ne 17 nentor, ne stadiumin e Skenderbeu, ne oren 18:00.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide