Miqesore/ Shqiperi-Maqedoni do te luhet ne ora 18:00
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 04 Nentor 2010 13:43   Shtyp

Kombetarja-e-ShqiperiseNdeshja miqesore mes Shqiperise dhe Maqedonise do te zhvillohet ne daten 17 nentor ne oren 18:00. Kombetarja do te luaje per here te pare ne qytetin e Korces, ne stadiumin Skenderbeu i cili ate mbremje do te inagurohet pas rikonstruksionit te pergjithshem qe i eshte bere ne muajt e fundit.  Interesimi per kete ndeshje eshte i madh dhe pritet qe asnje vend ne shkallet e stadiumit te mos jete i boshatisur ne ate mbremje.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide