Reagim/ Tifozet kuqezi djegin flamurin serb
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 13 Tetor 2010 22:50   Shtyp

flmuri_serb_digjetNuk ka munguar reagimi i shqipetareve pas djegies se flamurit nga huliganet serb. Tifozet kuqezi sapo kane pare pamjet filmike kane shkuar drejt ambasades serbe dhe kane djegur flamurin serb. Edhe pse nje grup i vogel, kuqezinjte kane dashur te japin nje mesazh se nuk pajtohen me sjellje te tilla dhe gjithashtu kane kerkuar reagim nga qeveria shqipetare por gjithashtu e nga i gjithe opinioni. Ne ditet ne vazhdim pritet te kete te tjera protesta ne lidhje me djegien e flamurit shqipetar ne ndeshjen Itali-Serbi.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide