Dzemal Mustedanagic: Humbem si rezultat i mungesave ne kete ndeshje
nga AlbaniaSoccer   E martë, 12 Tetor 2010 23:22   Shtyp

Kombetarja-e-ShqiperisePas humbjes ne Bjellrosi, zv/trajneri i kombetares shqipetare qe ka drejtuar ndeshjen e dyte i vetem ne mungese te Kuzhes, eshte shprehur se kjo humbje ka ardhur si pasoje e mungesave te lojtareve me te rendesishem per kombetaren. “Kete ndeshje e humbem pasi nuk kishim tre lojtaret kryesore ne skuader. Nuk kishim cfare te benim me teper. U ndje mungesa e Canes, Currit dhe Bogdanit. Ne pjesen e pare luajtem shume dobet dhe lejuam kundershtarin te organizohej e te futej thelle ne gjysemfushen tone. Ne pjesen e dyte me futjen e Muzakes gjerat ndryshuan dhe u beme me te rrezikshem. Nuk na mbetet gje tjeter tani vetem te mendojme per ndeshjet e ardhshme”, eshte shprehur Mustedanagic

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide