Euro 2012/ Per Salihin mbrojtja boshnjake nuk eshte e pakalueshme
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 06 Tetor 2010 23:21   Shtyp

hamdi_salihi_alb-dan 1-1Ne konferencen per shtyp te merkuren ne mesdite bomberi shkodran i Rapidit te Vjenes ka folur dhe analizuar ndeshjen e te premtes qe Shqiperia do te luaje kunder Bosnjes. Per Salihin, kundershtari eshte i forte ne sulm, por ne mbrojtje nuk eshte i pakalueshem. “Do te jete nje ndeshje e forte, por ne jemi te karikuar sa duhet per kete takim. Kundershtari eshte favorit ne kete takim, pasi ne skuader kane lojtare qe luajne ne klube te medha ne Europe dhe jane titullar. Kjo nuk na tremb, perkundrazi ne ben ta vlersojme akoma me teper. Nuk di se cfare planesh kane ata, por ne kemi bere planet tona. Une di qe boshnjaket kane lojtare te mire ne sulm, por ne mbrojtje di gjithashtu qe nuk jane te pakalueshem. Do tentojme te marrim me te miren nga ky takim”, eshte shprehur sulmuesi Hamdi Salihi.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide